Jedálny lístok na Facebooku, webstránke reštaurácie a kaviarne

Vaša ponuka musí byť tam, kde vaši zákazníci

*Až 71% slovákov používa internet. Váš jedálny lístok v dnešnej dobe nemôže chýbať na vašej webstránke. Ako udržiavať ceny, popis a obrázky aktuálne? U nás to máte bez práce navyše. Údaje zadáte len raz a využijete ich všade: na pokladni, v mobile zákazníkov, na vašej webstránke aj vašom facebook profile. (*zdroj)

Vaša facebook stránka s vždy aktuálnym jedálnym a nápojovým lístkom

Záložka na Facebooku zvyšuje atraktivitu vášho podniku v očiach užívateľov sociálnych sietí. Informácie o jedálnom a nápojovom lístku majú hostia vždy aktuálne a vám nehrozia žiadne neaktuálne ponuky jedál, nesprávne ceny alebo iné prešľapy kaziace váš imidž.

Pridanie záložky na Facebook hravo zvládne aj začínajúci používateľ počítača. S aplikáciou iKelp POS Mobile je to skutočne len pár jednoduchých krokov.

Pozrite si Živá ukážka aktuálneho obedového menu na facebooku.

Vaša webová stránka s aktuálnym jedálnym lístkom a špecialitami podniku

Vaša webstránka je vašou vizitkou a vstupnou bránou, kde návštevníci najčastejšie hľadajú otváracie hodiny, ponuku jedál alebo obedového menu alebo kontakt. Úspešné svetové reťazce rýchleho občerstvenia vedia, že obrázky predávajú a vďaka tomu dosahujú astronomické zisky. A kedy s tým plánujete začať vy?

Vďaka zdieľaniu v aplikácii si svoju ponuku umiestníte všade kde potrebujete. A to doslova na pár klikov. Takto to môže vyzerať u vás Živá ukážka jedálneho lístka na webstránke reštaurácie.

Inteligetný stôl vo vašej reštaurácii

Inteligetný stôl

Stôl v reštaurácii môžete brať ako kus dreva, kus "neživého" nábytku. Ale čo ak ho nalepením malého štítku zmeníte na inteligentný stôl, ktorý vám pomáha s obsluhou hostí?

Zrazu nabeháte menej kilometrov, hostia nepotrebujú zakaždým získavať pozornosť čašníkov a majú pocit plynulej obsluhy. Paradoxne to dosiahnete menším množstvom práce a získate tak viac priestoru pre osobnejší prístup.

Všetky tieto výhody môžete začať využívať okamžite, bez zložitých nastavení a bez investícií do zariadení. Jednoduchý štítok na stole dostane vašu reštauráciu doslova do mobilu vašich hostí. Tí si tak budú môcť doobjednať, vyžiadať účtenku, prezerať váš jedálny lístok, ale aj hodnotiť jedlá a obsluhu.

Dajte vašim hosťom to, čo v modernom svete očakávajú ako samozrejmosť. Viac informácií nájdete na stránke Inteligetný stôl.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard