Vzdialený prístup

Dôležité veci vždy pod kontrolou

 

Profík ako vy môže podnikať naozaj všade

Práca na pláži

Aplikácia iKelp POS Mobile je webová apka a jednou z jej kľúčových výhod je práve mobilita. To vám umožňuje zarábať peniaze nech ste kdekoľvek. Stačí mať internetové pripojenie a ste s vašou firmou v kontakte. A internet je dnes všade. Dôležité veci tak máte vždy pod kontrolou.

Neseďte v kancelárii, robte biznis z pohodlia obývačky

Biznis vám rastie

Užívajte si ten pohľad ako vám rastie biznis. Váš mobil, tablet, notebook alebo počítač sa otvorením webového prehliadača premení na vašu mobilnú kanceláriu. Údaje o vašom podnikaní máte vždý poruke. Na diaľku tak možete vykonať všetky potrebné nastavenia alebo len skontrolovať tržby a ďalšie štatistiky predaja. A vy si popri tom môžete užívať pohodile obývačky alebo obľúbený drink na pláži.

Užite si leto a kontrolujte svoj biznis aj z dovolenky

Štatistiky predaja na tablete

Cez internet si jednoducho spustíte aplikáciu a skontrolujete v akom stave je vaše podnikanie. Ak nemáte po ruke žiadne zariadenie, nezúfajte. Stačí navštíviť najbližšiu Internet Cafe alebo využiť túto službu priamo v hoteli, kde ste ubytovaní. Prihlásite sa a máte všetko ako na dlani. Kontrola vášho biznisu vám pritom zaberie len pár sekúnd. Aplikácia iKelp POS Mobile vám poskytuje prehľadné štatistiky tých najdôležitejších údajov.

Spojte príjemné s užitočným

Práca z príjemného prostredia

Určite to poznáte. V príjemnom prostredí, kde môžete pracovať v absolútnom kľude a pohodlí, prichádzajú tie najlepšie nápady. Je super, ak ich môžete ihneď preniesť do praxe. Mať prístup k firemnej agende kedykoľvek a kdekoľvek je dnes kľúčové pre úspešné podnikanie. Naše riešenie vám tento benefit poskytuje naplno.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard