Zľavy, kupóny a akcie

Pokročilé nástroje pre správu a evidenciu kupónov, zľavových voucherov
alebo jednorazových akciových ponúk

Možnosti slev

Zľavy a akciové ponuky sú jednou z najlepších motivácií k opakovaným nákupom

Zľavy a akciové ponuky zvyšujú zákazníkom chuť k opakovaným nákupom. Dokazujú to aj štatistiky, ktoré hovoria, že 51% výdajov za potraviny a drogériu v slovenských domácnostiach je utratených za tovar v akcii. V cestovnom ruchu je v režime first a last minute predaných dokonca až 80% zájazdov. Myslíte si, že v reštauráciách a baroch je tomu inak? Slovenský spotrebitelia zľavové akcie milujú a vyhľadávajú ich. Vďaka pokročilým nástrojom aplikácie iKelp POS Mobile pre správu a evidenciu zľavových akcií im to môžete bez starostí dopriať. Tieto nástroje boli špeciálne vyvinuté pre gastro prevádzky.

V systéme iKelp POS Mobile môžete pohodlne vytvárať, spravovať a kontrolovať najrôznejšie zľavové akcie, kupóny, poukážky, prípadne iné zákaznícke odmeny.

Prečo pomocou zliav a akciových ponúk zvýšite vaše zisky?

 • trending_upZľavové kupóny a poukážky zvýšia vašim zákazníkom chuť k opakovaným nákupom.
 • record_voice_overSpokojný zákazník vás odporučí v priemere ďalším 3 ľuďom a rozšíri váš okruh zákazníkov.
 • euro_symbolMožnosť podmieniť získanie zľavy alebo uplatnenie kupónu od určitého obratu.
 • assignment_indAnonymné zľavové akcie alebo tvorba a správa databázy zákazníckych profilov.
 • my_locationPokročilé štatistiky a cielené oslovenie špecifických skupín zákazníkov.
 • timerHappy hour - plánovanie zľavovej akcie na hodinu, kedy je váš podnik najmenej vyťažený.

 

Možnosti modulu Zľavy, kupóny a akčné ponuky

Možnosti modulu Zľavy, kupóny a akčné ponuky

Mysleli ste si, že riešiť zľavové akcie v reštaurácii sa nevyplatí? Štatistiky nám ukazujú, že efektívna práca so zľavami, kupónmi a akčnými ponukami pomáha udržať súčasných zákazníkov a tým zvýšiť obraty a zisky vášmu podniku. Navyše, aplikácia iKelp POS Mobile a modul Zľavy prináša radu možností, vďaka ktorým pre vás bude vytváranie a hlavne kontrola zľavových kampaní hračka.

V rámci modulu Zľavy získavate tieto funkcie:

 • Automatická evidencia vydaných kupónov
 • Jednoduché uplatnenie vydaného kupónu
 • Široké možnosti nastavenia zľavových kampaní
 • Distribúcia zľavových kupónov
 • Automatický klubový systém (v kombinácii s modulom Vernostne systémy)

Vyžiadajte si bezplatnú online prezentáciu

Zanechajte nám svoje telefónne číslo alebo email, zavoláme vám a dohodneme si termín online prezentácie ZDARMA. Naši odborníci vás budú kontaktovať a zodpovedia všetky vaše otázky alebo preveria, či je iKelp POS Mobile riešenie vhodné pre vašu prevádzku a čo získate jeho používaním.

 

Automatická evidencia vydaných kupónov

Automatická evidencia vydaných kupónov

Prevádzkovať reštauráciu alebo iné gastro zariadenie je už aj tak dosť časovo náročné. Kde ešte vziať čas na evidenciu, sledovanie exspirácie a zabránenie zneužitiu pri vydávaní zľavových kupónov alebo darčekových voucherov? So systémom iKelp POS Mobile vás to trápiť nemusí. Eviduje a sleduje každý vydaný kupón, dobu exspirácie, prípadne to, či už bol použitý.

V prípade, že nejakú poukážku povolíte čerpať na viac nákupov, systém vám postráži taktiež zostatky na jednotlivých poukážkach. Samozrejmosťou sú aj jednorazovo zlacnené položky alebo pravidelné happy hour.

Všetko si vopred nastavíte a necháte systém, nech pracuje za vás.

Jednoduché uplatnenie vydaného kupónu

Jednoduché uplatnenie kupónu

Uplatnenie vydaného kupónu alebo poukazu prebieha opäť bez zložitého zaškoľovania obsluhy a sledovania platnosti kódu, prípadne toho, za akým účelom bol poukaz zákazníkovi vydaný. V prípade uplatnenia zľavového kupónu alebo poukazu na určitú čiastku, stačí iba zadať kód a systém všetko spočíta a skontroluje na pozadí .

Pre prípad, že potrebujete predaj určitého tovaru podporiť zľavovou akciou alebo nastaviť takzvaný happy hour pre vyťaženie vášho podniku v určité, vami určené hodiny, stačí si to nastaviť do systému iKelp POS Mobile. O nič viac sa starať nemusíte. My to postrážime za vás, napríklad v prípade happy hour bude systém automaticky vo vopred určené časy účtovať vami určenú zľavu.

Široké možnosti nastavenia zľavových kampaní

Zbieranie bodov

Pri nastavovaní zľavových kampaní sa medze nekladú. iKelp POS Mobile si poradí s akoukoľvek bežnou formou zľavovej kampane.

Či už potrebujete vystaviť zľavový kupón za určitú útratu, odmeniť zákazníka za registráciu pri online objednávke, vystaviť voucher na budúcu útratu, nastaviť akciu 2+1 ZDARMA, nastaviť dopravu ZDARMA od určitého obratu alebo len zadať zľavu na určité položky.

To všetko nastavíte na pár klikov v prostredí systému iKelp POS Mobile z pohodlia vášho počítača alebo z mobilného telefónu.

Distribúcia zľavových kupónov

Distribúcia zľavových kupónov

Distribúcia zľavových kupónov je iba na vašej kreativite a preferenciách. Či už je to kupón za zľavu, alebo voucher na ďalšiu útratu, systém vám vždy vygeneruje jedinečný kód, pod ktorým si eviduje akú zľavu, poprípade koľko peňazí má po predložení odpočítať z finálneho účtu. Tento jedinečný kód môžete zákazníkovi odovzdať ako:

 • súčasť pokladničného dokladu
 • prepísať na vopred vytlačené poukážky s dizajnom vášho podniku
 • elektronický voucher v jeho zákazníckom účte

Niektoré typy kupónov systém odosiela zákazníkom automaticky. Jedná sa napríklad o odmenu za registráciu pri online nákupe alebo o odmenu za dosiahnutie vopred stanoveného obratu.

Zľavové cenníky a happy hour

Zľavové cenníky a happy hour

Hľadáte jednoduchšie riešení zľavových akcii? Práca so zľavami nie je iba o vydávaní zľavových kupónov a voucherov. Ako prevádzkovateľ reštaurácie isto poznáte situácie, kedy je potrebné rýchlo aplikovať zľavu na určitú položku v cenníku alebo na útratu vášho VIP hosťa. Ako to ale vysvetliť obsluhe a ustriehnuť to, že to budú účtovať správne?

S aplikáciou iKelp POS Mobile to zvládnete bez starostí. Či už si nastavíte zľavu na určité položky, kategórie cenníku, vybrané kontakty, určité hodiny alebo dni v týždni, kedy sa má zľava uplatniť. O všetko sa aplikácia postará automaticky.

Automatický klubový systém

Vernostne systémy - individuálne ponuky

Myslíte to s marketingom postaveným na zľavovom a vernostnom systéme vážne? iKelp POS Mobile vám umožňuje postaviť si vlastný automatický klubový systém. V rámci klubového systému tak zákazník môže zbierať body, vymieňať ich za zľavy alebo za ne nakupovať zľavové vouchery. Zdieľanie týchto voucherov a kupónov v rámci rodiny alebo okruhu kamarátov, vám prinesie novú návštevnosť. Všetku administratívu spojenú so správou klubového systému zastreší aplikácia iKelp POS Mobile

Viac informácií o možnostiach vernostných systémov v aplikácií iKelp POS Mobile sa dozviete na stránke vernostne systémy

Vedeli ste, že?

83% zákazníkov, ktorí sú zapojení do vernostného programu, menia vďaka účastí na tomto programe svoje nákupné chovanie? Navyše 25% zákazníkov, ktorí majú vernostnú kartu, s ňou nakupujú častejšie. Nie je to samozrejme iba o vernostnej karte. Kúzlo je v tom, získať si spokojnosť svojho zákazníka, pretože spokojný zákazník odporučí váš podnik v priemere ďalším 3 osobám.

Viac v článku: Vernostný program je viac ako len kartička

Inšpirujte sa
Kombináciou zľavových akcií a vernostného programu získate viac

Odměna za registraci

Asi najobľúbenejšou formou zľavy medzi našimi zákazníkmi je odmena za registráciu. Zákazník získa pocit výnimočnosti a vy si vytvoríte vlastnú databázu zákazníkov, ktorá je najhodnotnejším článkom vášho biznisu. Môžete vďaka nej sledovať nákupné zvyklosti svojich zákazníkov a robiť cielený marketing. Prečítajte si viac o možnostiach modulu vernostný program.

Vyžiadajte si bezplatnú online prezentáciu

Zanechajte nám svoje telefónne číslo alebo email, zavoláme vám a dohodneme si termín online prezentácie ZDARMA. Naši odborníci vás budú kontaktovať a zodpovedia všetky vaše otázky alebo preveria, či je iKelp POS Mobile riešenie vhodné pre vašu prevádzku a čo získate jeho používaním.

Pokiaľ máte nejaké nezodpovedané otázky, neváhajte ma kontaktovať

Daniel Jurkovič
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard